MODUL PRO MALOOBCHODNÍ PRODEJ
pracuje samostatně nebo spolupracuje
s ekonomickým systémem V.O.S.A.
podporuje čtečku čárového kódu, jehličkové tiskárny i tiskárny na termopapír

Nastavení - tiskárny

V tomto okně je možné přidat záznam o tiskárnách, které obvykle používáte. Tisk je směrován na tiskárnu, která je označena "vybraná k tisku". Tisknout můžete graficky nebo přímo znaky na tiskárnu. Tisk v grafickém režimu je pro jehličkovou tiskárnu velmi pomalý a proto se na tisk účtenek nehodí. U tiskárny na termopapír je tisk obyčejný i grafický stejně rychlý. Grafický tisk umožňuje použití loga vaší firmy v záhlaví účtenky.

Pokud chcete použít grafický režim, je nutné instalovat ovladače pro tiskárnu dle doporučení výrobce tiskárny. Pro obyčejný tisk musíte nastavit řídící kódy pro tiskárnu - viz obrázek. Výrobce vaší tiskárny nemusí používat stejné kódy, jaké jsou zde uvedené, takže si ověřte, že tiskárna pracuje s těmito kódy správně nebo si v manuálu k vaší tiskárně zjistěte správné kódy.

Chcete-li z nějakého důvodu tisknout písmenka bez háčků, čárek a kroužků, můžete tak nastavit zatržením okénka "tisknout bez diakritiky".

Abyste si ověřili, zda tiskárna tiskne správně, použijte tlačítko testovací pro tisk. Vybraná tiskárna musí být připojena a připravena k tisku. Název tiskárny musí odpovídat názvu tiskárny v systému Windows.

Copyright © [SIMEO]. Všechna práva vyhrazena.
Aktualizace stránky: 01.11.2015