logo®

 

Radek Říha - SIMEO
ekonomické systémy - čárové kódy - hardware - software
HLAVNÍ STRÁNKA KONTAKT O FIRMĚ SLUŽBY UŽITEČNÉ ODKAZY
Obchodní rejstřík - ARES - Zákony - Státní správa - Sagit - Telefonní seznam - Google - Google translator - Yahoo - iDnes - iHned - Živě - Atlas - Centrum - Telefonica O2 - T-Mobile - Vodafone - Ufon - Seznam - UPC - Volný - Wikipedia - Alza - CZC - DXT - Mironet - NC - TS Bohemia
 
 

07.09.2016 - V.O.S.A. - ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB
Implementováno ON-LINE odesílání dat pro elektronickou evidenci tržeb.

21.08.2016 - V.O.S.A. - instalace aplikace
Od verze 2.3 je použit nový instalátor s úplnou nebo volitelnou instalací. U volitelné instalace můžete vybrat zda se bude instalovat nápověda, tiskové formuláře a ukázková data.

15.03.2016 - tisk etiket BALÍK NA POŠTU, BALÍK DO RUKY a etiket balík PPL
Tisk etiket přímo z aplikace V.O.S.A. Pro etikety PPL včetně zápisu do dat do jejich systému pomocí webové služby.

28.10.2015 - V.O.S.A. - verze 2.2
Nyní lze na formulářích nastavit velikost písma v tabulce.

08.09.2015 - V.O.S.A. - SKLAD - Ceník - vylepšen export ceníku do XLS
Uživatel si může vybrat sloupce pro export dat. Před exportem dat lze použít nastavené filtry a vybrané řazení dat v tabulce.

20.07.2015 - V.O.S.A. - SKLAD - Ceník - přenos fotografií zboží na FTP server je nyní plně automatický
Aplikace uloží novou fotografii zboží i náhled na FTP server.

31.05.2015 - V.O.S.A. - MALOOBCHOD
Do hlavní nabídky a do TOOLBARu bylo přidána volba MALOOBCHOD pro připravovaný MODUL KASA. Modul KASA může pracovat samostatně nebo ve spolupráci s ekonomickým systémem V.O.S.A., kam pak předává pohyby položek.

29.01.2015 - V.O.S.A. - SKLAD - Ceník - Evidence obalů
Evidence materiálu a obalů a jejich automatické vyskladnění při dokončení příjemky vlastních výrobků.

01.01.2015 - Nová aplikace v nabídce
Dnes jsme přidali do nabídky aplikaci COLLECTOR SIMEO pro evidenci sběratelských aktivit. Aplikace je vícejazyčná (multilingual). Volitelně lze použít také redakční systém pro přenos dat na SQL server pro aktualizaci sbírky na internetu.


toplist
návštěvnost stránek
sledujeme od 8.4.2002

Změřte si rychlost svého internetového připojení na některé z těchto stránek:
SpeedTest.net, DSL.cz, InternetProVšechny.cz, Lupa.cz, Rychlost.cz, Živě.cz

 
 
V.O.S.A. - Ekonomický systém


MODUL PRO MALOOBCHODNÍ PRODEJ
pracuje samostatně nebo spolupracuje
s ekonomickým systémem V.O.S.A.
podporuje čtečku čárového kódu, jehličkové tiskárny i tiskárny na termopapír

Modul KASA je samostatná aplikace a instaluje se pouze na počítače, kde bude probíhat maloobchodní prodej. Modul KASA ke své práci potřebuje CENÍK ze subsystému SKLAD. Z něj vybírá položky k prodeji. Pokud v CENÍKU není vyplněna cena včetně DPH, modul KASA si ji vypočítá z dostupných údajů.

Do modulu KASA se uživatel přihlašuje stejným způsobem, jako v hlavní aplikaci V.O.S.A. Správce aplikace musí uživatele modulu KASA zapsat do seznamu uživatelů a nastavit mu příslušná oprávnění.

Při prvním startu modulu KASA se nastavuje cesta k datům aplikace V.O.S.A. a název adresáře, kde jsou uložena data účetní jednotky. Tam modul KASA také ukládá pořízená data.

Na počítačích, které mají nainstalovaný systém V.O.S.A., je možné nejen monitorovat data pořízená modulem KASA, ale prodeje také vyhodnocovat. Proto v aplikaci V.O.S.A. přibyla  v hlavní nabídce nová volba MALOOBCHOD.

Modul KASA může pracovat i samostatně, takže nepotřebuje ke své práci data z aplikace V.O.S.A. V tom případě si musí uživatel CENÍK naplnit. K tomu může použít čtečku čárových kódů, která mu vyplní kód EAN 13 a uživatel si doplní ostatní údaje.

Tisk je připraven pro jehličkové tiskárny i pro termo tiskárny. V obou případech je možné tisknout českou diakritiku. V případě termo tiskárny je možné tisknout grafický výstup včetně loga prodávajícího. Termo tiskárna tiskne stejně rychle s grafickým i obyčejným výstupem, takže záleží na uživateli, jaký tisk zvolí.

Červeně orámovaná část ukazuje nastavovací prvky, které jsou přístupné jen uživateli s oprávněním 7.

 

  • Po kliknutí na tlačítko Nastavení modulu KASA můžete zadat seznam tiskáren a nastavit jejich parametry, nastavit označování aktuálního řádku v tabulce, nastavit cestu pro ukládání pořízených dat a nastavit z čeho se skládá číslo účtenky.
  • Můžete změnit velikost písma v tabulce.
  • Můžete měnit polohu a rozměry formuláře
  • Můžete měnit šířku a polohu sloupců v tabulce. Po uložení změněných hodnot můžete tyto údaje editovat a tím důkladněji nastavit optimální způsob zobrazení dat.
  • Kliknutím na tlačítko REGISTRACE se objeví okénko pro zadání registračních údajů, kde se objeví jméno uživatele právě přihlášeného do systému Windows, zadáte pouze PSČ a obec a kliknete na tlačítko REGISTROVAT PRODUKT.
  • Kliknutím na tlačítko AKTIVACE se objeví okénko pro zadání aktivačního kódu. Po zadání platného aktivačního kódu kliknete na tlačítko AKTIVOVAT PRODUKT a aplikace vám oznámí, že je produkt aktivovaný.

Po nastavení lze odpojit myš a pokladník může používat modul KASA bez myši pouze pomocí klávesnice.

 Pro osoby spolupracující na konečné podobě je zde k dispozici instalace (cca 4 MB) a update (cca 400 kB).
Update se neinstaluje. EXE soubor po rozbalení POUZE uložte do složky Program Files / VOSA_KASA.

Případné náměty pište na e-mail info@simeo.cz. Aplikace umožňuje ON-LINE odeslání chybové zprávy. Odesláním případné chybové zprávy urychlíte odstranění nalezené chyby, ale hlavně posunete uvedení modulu KASA k rychlejšímu uvedení na trh.

Copyright © [SIMEO]. Všechna práva vyhrazena.
Aktualizace stránky: 22.12.2016

Copyright 2016 © [SIMEO ®]. Všechna práva vyhrazena.