velkoobchodní skladová aplikace
EKONOMICKÝ SOFTWARE
s E-SHOPEM a redakčním systémem pro webové stránky

Co je v aplikaci nového ?

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010

16.01.2017

Nastavení - Základní údaje
Nyní je možné si zvolit název souboru s firemním logem včetně přípony souboru a prohlédnout si přímo v aplikaci náhled loga.

Nastavení - Uživatelé - Cesta k datům
Soubor s razítkem byl původně uložen ve složce USER - LOCAL SETTINGS - VOSA, ale nyní se přestěhoval do složky IMAGES v datové knihovně. Tam tedy uložte všem uživatelům jejich soubory s razítkem. V okně Cesta k datům je vpravo dole okénko, kam napište název souboru s razítkem včetně přípony. Nyní je jedno, na kterém PC v LAN síti uživatel pracuje, protože razítko se použije podle právě přihlášeného uživatele. Soubory s razítky uživatelů uložte do všech knihoven, ve kterých vystavujete razítkované doklady.

07.01.2017

ODBYT -Parametry
Nyní si můžete nastavit vlastní nadpisy dokladů, které vám budou více vyhovovat. Délka každého vlastního nadpisu dokladu je 40 znaků.
Tato možnost se týká těchto dokladů: dodací list, dodací list bez cen, výdejka, reklamační protokol, cenová nabídka, cenová nabídka s omezenou platností, potvrzení objednávky, výzva k platbě a účtenka.

06.01.2017

SYSTÉM - Tollbar
Po instalaci nové verze s tímto datem nebo novějším bude obsah souboru S_TOOLBAR přesunut do souboru UŽIVATELÉ. Od té doby bude mít uživatel svůj nastavený TOOLBAR přístupný na jakémkoliv PC ve vaší síti LAN.

NASTAVENÍ - Uživatelé
Přidány záložky pro nastavení TOOLBARu a přidáno tlačítko "Vytvořit kopii uživatele". Nyní je možné nastavit prvnímu uživateli TOOLBAR a poté vytvářet další uživatele jako kopii stávajícího uživatele. Není tedy třeba každému uživateli nastavovat TOOLBAR. Pouze se některým uživatelům jen mírně upraví nastavení TOOLBARu.

Copyright © [SIMEO]. Všechna práva vyhrazena.
Aktualizace stránky: 16.01.2017